• Dzisiaj jest niedziela, 03/07/2022

    Dzisiaj są imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza

  • idź do oficjalnego portalu Unii Europejskiej
strona główna
30 / 12 / 2021

Zmiany na liniach Komunikacji Beskidzkiej

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez Komunikację Beskidzką na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Bestwina informujemy, że od 1 stycznia 2022 r. linia nr 136 zmienia relację z Bielsko-Biała – Bestwina Centrum na Bielsko-Biała – Czechowice-Dziedzice (przez Janowice, Bestwinę i Kaniów). W kierunku do Bielska-Białej zostaną jednocześnie uruchomione 2 nowe przystanki: Bestwina POM (naprzeciwko banku) oraz Bestwina Piekarnia.

Przystanek Bestwina Centrum (naprzeciwko Urzędu Gminy) w dni robocze od poniedziałku do piątku będzie obsługiwał linię 136 w kierunku Czechowic-Dziedzic, natomiast w soboty, niedziele i święta niektóre kursy będą odbywały się tak jak dotychczas, tj. w kierunku Bielska-Białej. Szczegóły dostępne na tabliczce przystankowej.

W związku z zawieszeniem linii nr 104 (Janowice – Czechowice-Dziedzice przez Kaniów) przystanek przy ul. Łabędziej będzie obsługiwany przez linię nr 136 od 10 stycznia 2022 r.

Szczegółowe informacje o wszystkich wprowadzonych zmianach dostępne są na stronach Beskidzkiego Związku Powiatowo-Gminnego oraz Komunikacji Beskidzkiej.

GALERIA ZDJĘĆa

  • logotyp partnera
  • logotyp partnera
  • logotyp partnera