• Dzisiaj jest niedziela, 13/06/2021

    Dzisiaj są imieniny: Lucjana, Antoniego

  • idź do oficjalnego portalu Unii Europejskiej
strona główna
10 / 06 / 2021

Rozpoczęcie sezonu kąpielowego na terenie ORiSW w Kaniowie

Rozpoczęcie sezonu kąpielowego na terenie ORiSW w Kaniowie ul. Malinowa 6

Niniejszym informujemy, że od dnia 12 czerwca /sobota/ 2021 roku od godz. 10.00 rozpoczyna się sezon kąpielowy na terenie ORiSW w Kaniowie. Prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z obiektu w tym regulaminem oraz obowiązującymi ograniczeniami i zaleceniami sanitarnymi wprowadzonymi w związku z covid -19.  Zakończenie sezonu kąpielowego : 5 września / niedziela/ 2021r.

Równocześnie informujemy, że w dniach 12 i 13 czerwca 2021r. na obiekcie odbywać się będzie XVI Międzynarodowy Turniej Kajak – Polo wraz z nim równolegle rozegrana zostanie 2 edycja Pucharu Polski i turniej dla dzieci Panda Cup. W zawodach wystąpi łącznie 40 drużyn krajowych i zagranicznych:

I Dywizja – mężczyźni - seniorzy
II Dywizja - kobiety i juniorzy U18
III Dywizja - juniorzy młodsi U14
Panda Cup – dzieci U12

Rozpoczęcie gier eliminacyjnych planowane jest w sobotę o godzinie 8:00 i trwać będzie do godzin wieczornych, a następnie kontynuowane od godz. 8:00 w niedzielę, mecze finałowe rozgrywane będą w godzinach południowych i wczesno popołudniowych, dekoracja około godziny 15

W związku z powyższym w dniach 12 -13 czerwca 2021r./sobota-niedziela/ część obiektu w tym część akwenu kąpielowego zostanie wyłączona z użytkowania dla osób korzystających z obiektu i kąpiących się.

Na czas sezonu kąpielowego zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na drodze dojazdowej do obiektu polegająca na wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Malinowej na kierunku od skrzyżowania z ul. Czechowicką do skrzyżowania z ul. Ludową. 

Aktualne informacje dotyczące funkcjonowania kąpieliska: Regulamin, cennik, obowiązujece ograniczenia i zalecenia sanitarne

 

ZAPRASZAMY

GALERIA ZDJĘĆa

  • logotyp partnera
  • logotyp partnera
  • logotyp partnera