• Dzisiaj jest środa, 28/09/2022

    Dzisiaj są imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

  • idź do oficjalnego portalu Unii Europejskiej
strona główna
08 / 07 / 2021

Nagrody "Seniora Roku 2020" w Bestwinie

Pora na aktywnego seniora!

                Pełni ambitnych planów i gotowi na ciekawe wyjazdy – tacy są członkowie bestwińskiego „Klubu Seniora”, którzy na swoim zebraniu sprawozdawczym w dniu 6 lipca, dyskutowali o możliwościach działania po „odmrożeniu” życia społecznego. Prezes Jan Rybski podał do wiadomości, że Klub liczy 120 osób i w ostatnim czasie zapisało się dziewięć nowych. Niestety, z wiadomych względów, nie można było spotykać się tak często, jak w latach ubiegłych.  

Podczas zebrania w „Domu Sportowca” minutą ciszy uczczono członków zmarłych. Wójta Gminy Bestwina reprezentował kierownik Referatu Sportu i Promocji Piotr Kine, który wręczył przyznawane już od kilku lat statuetki „Seniora Roku”. Tym razem nagrody otrzymali: Józef Dudek. Adam Kenig, Łucja Kobiela, Anna Kozik, Anna Niemczyk, Józef Niemczyk, Stefan Placuch, Maria Sieracka, Helena Wala, Jadwiga Wilczek, Józef Wójtowicz i Anna Zając.

Członkami Klubu Seniora są niektórzy radni gminy Bestwina oraz sołtys Maria Maroszek. Nad finansami czuwa skarbnik Aleksander Kupczak. O ile tylko pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna, Klub Seniora zorganizuje wycieczkę do Brennej, wyprawy do Sandomierza i Augustowa, a także wczasy w Dąbkach. Chętni będą mieli możliwość wyjazdów na baseny oraz uczestniczenia w zabawie andrzejkowo – barbórkowej.

Sławomir Lewczak

GALERIA ZDJĘĆa

  • logotyp partnera
  • logotyp partnera
  • logotyp partnera