Dzisiaj są imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

• idź do oficjalnego portalu Unii Europejskiej
strona główna
08 / 05 / 2024

Kajak polo: UKS „Set” Kaniów na podium MPP w Leśnej

33 drużyny z Polski, Czech, Litwy, Węgier i Finlandii rywalizowały 5 i 6 maja w miejscowości Leśna w 1 edycji Międzynarodowego Pucharu Polski w Kajak Polo. Wśród tylu ekip, w gronie 230 zawodniczek i zawodników, bardzo dobrze zaprezentował się UKS „Set” Kaniów, dokładając do klubowej kolekcji kolejne medale.

Na wodnych boiskach klubu LUKS Kwisa Leśna seniorzy z Kaniowa w I dywizji zajęli miejsce II, natomiast w II dywizji żeńska drużyna „Seta” zdobyła medal brązowy. Dodajmy, że najlepszym zagranicznym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Karolis Latauskas, Litwin grający w barwach UKS „Set” Kaniów. Brawa należą się także młodzikom (4 miejsce w III dywizji) i reprezentantom Polski z Kaniowa powołanym do kadry U17. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów, w szczególności tych na domowym akwenie w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie.