• Dzisiaj jest wtorek, 01/12/2020

    Dzisiaj są imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

KomunikacjaROZKŁAD JAZDY

   ROZKŁAD JAZDY

PKS w Bielsku-Białej zakończył wdrażanie Systemu Dynamicznej Infor`macji Pasażerskiej (SDIP) pksbielsko.kiedyPrzyjedzie.pl. Dzięki aplikacji pasażer uzyska dostęp do rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej.

Za jej pośrednictwem pasażerowie korzystający z usług PKS Bielsko-Biała mogą na bieżąco sprawdzać, za ile minut autobus obsługujący konkretną linię komunikacyjną odjedzie z wybranego przystanku.

Aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl jest dostępna na telefonach i urządzeniach mobilnych działających w oparciu o platformy Android i Windows Phone. Można ją pobrać ze Sklep Play i zainstalować na swoim urządzeniu. Po zainstalowaniu i uruchomieniu tej aplikacji wystarczy tylko wybrać przewoźnika - „PKS w Bielsku-Białej S.A.”. Po wybraniu przewoźnika wyświetli się wirtualna tablica z najbliższymi, rzeczywistymi odjazdami autobusów z przystanku interesującego pasażera.

Pojawiająca się obok kolumny z minutami ikona oznacza, że mamy do czynienia z prognozą, uwzględniającą ewentualne opóźnienia związane z aktualną sytuacją drogową. Aktualizacja danych odbywa się automatycznie co 15 sekund.

Często wyszukiwane przystanki można dodać do listy „Ulubionych”, by mieć do nich szybki dostęp. 

http://pksbielsko.kiedyprzyjedzie.pl/#/