• Dzisiaj jest niedziela, 29/01/2023

    Dzisiaj są imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa

  • idź do oficjalnego portalu Unii Europejskiej
strona główna
16 / 12 / 2022

Konkurs - "Zima w Gminie Bestwina – 2022/2023"

Wójt Gminy Bestwina Artur Beniowski serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy Bestwina do wzięcia udziału w kolejnym już konkursie p.n.: „Zima w Gminie Bestwina – 2022/2023 ” na najładniejszą dekorację świąteczną domu i ogrodu organizowanym przez Referat Sportu i Promocji Urzędu Gminy Bestwina.

Z roku na rok w naszej okolicy  przybywa pięknie udekorowanych na Boże Narodzenie i Nowy Rok posesji. Dlatego też – jak poprzednio - zachęcamy Państwa, do uwiecznienia zewnętrznych dekoracji świątecznych poprzez wykonanie fotografii i wzięcia udziału w konkursie. Liczy się nie tylko widoczność dekoracji z zewnątrz ale również pomysłowość, oryginalne wykonanie nawiązujące do tradycji świąteczno-noworocznej, ogólne wrażenia estetyczne w harmonii z otoczeniem oraz sposób ich przedstawienia na fotografii.

Konkurs obejmuje dwie kategorie:

- najładniejsze dekoracje świąteczne ogrodów i posesji
- najładniejsza fotografia dekoracji świątecznej ogrodów i posesji

Na zgłoszenie czekamy do 31 stycznia pod adresem sport@bestwina.pl. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne. Organizator konkursu przewidział trzy równorzędne nagrody rzeczowe w kategorii najładniejsza dekoracje świąteczne nieruchomości oraz jedną dla najładniejszej fotografii dekoracji świątecznej nieruchomości.

 

GALERIA ZDJĘĆa

  • logotyp partnera
  • logotyp partnera
  • logotyp partnera