• Dzisiaj jest wtorek, 18/12/2018

    Dzisiaj są imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

17 / 02 / 2018

Turniej piłkarski dla babci i dziadka

Najmłodsi – najstarszym
Piłkarski turniej dla babci i dziadka

            Dobry mecz niekoniecznie trzeba oglądać w telewizji. O ileż większe emocje gwarantują bramki strzelone nie przez światowe gwiazdy futbolu ale przez własnego wnuka! Rozumie to trener Mariusz Cupriak, odpowiedzialny w LKS „Przełom” Kaniów za piłkarski narybek. 17 lutego ten pełen pomysłów szkoleniowiec zaprosił do hali sportowej w Kaniowie seniorów (w charakterze kibiców) oraz ekipy Football Academy Bielsko-Biała, LKS Bestwina, KS Bystra i LKS Przełom Kaniów.

Mali zawodnicy rozegrali między sobą towarzyski turniej, w którym nagrodą był sam udział, nauka zasad fair play i niełatwych przecież reguł piłki nożnej. Wójt Artur Beniowski i prezes LKS „Przełom” Grzegorz Wieczorek również dopingowali uczestników, wójt rozdał także piękne puchary. Dzięki rodzicom i sponsorom dzieciaki mogły liczyć na pizzę, zaś wszyscy na kawę i ciasto.

            W tym miejscu warto przywołać słowa samego Mariusza Cupriaka: Turniej uważam za udany. Było trochę ciężkiej pracy przy przygotowaniach ale uśmiech tych chłopaków - bezcenny. Jest on dla mnie największą nagrodą. Bardzo fajnie, że dopisali rodzice i dziadkowie naprawdę nie spodziewaliśmy się takich tłumów, poszło 14 ciast i sporo kawy i herbaty. Za rok znów zorganizujemy takie zawody!

Więcej zdjęć - GALERIA

Sławomir Lewczak

GALERIA ZDJĘĆ